KARGO VE TESLİMAT

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirket garantisi ile size teslim edilecektir.Siparişiniz ödeme yaptığınız ya da siparişinizi onayladığınız günden itibaren 1-3 iş gününde kargoya verilir.

Kargo şirketleri güvenlik sebebiyle günlük kota uygulamasına geçmiştir. Bu önlemler kapsamında siparişlerinizde gecikmeler yaşanabilmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

 

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Siparişiniz ortalama 1-3 iş günü içerisinde sizlere ulaştırılır. Tahmini teslimat süremiz iş günü üzerinden hesaplandığı için belirtilen süreye hafta sonu ve resmi tatiller dahil değildir. Bu süreler arasında vermiş olduğunuz siparişleriniz, ilk iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.

Adres detaylarınızı vermek istemezseniz, size en yakın kargo şubesini belirtip, siparişinizi teslim alabilirsiniz:

 

• Ödemesini Alınmayan Kargolarda Geçerli Bir Telefon Beyan Edilmesi Gerekir,Telefon numarası olmayan yada Geçersiz telefon numarası bulunan siparişler gönderilmez!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR